Vtnet-35

Vtnet-35 Limistiz,

Limitsiz, Kotasız, Telefon Hattı Yok

Ayda / 370 ₺ Tüm vergiler dahildir…


Tarife Hızı
35 Mbps‘ye kadar

Upload
6 Mbps‘ye kadar

Taahhüt yok

kotasız

limitsiz

 

Altyapı
Vdsl / Fiber

Aktivasyon şartları

*Hizmet, Vatan Telekomünikasyon Haberleşme İnternet ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulmaktadır.


* Tarifelerimiz taahhütsüzdür.

* Diğer operatörlerden vataninternet’e (Churn) yapan abonelerden herhangi bir aktivasyon ücreti talep edilmemektedir.

* Yeni yalın ADSL/VDSL ve Fiberaboneliklerde 500,00 ₺ aktivasyon ücreti alınmaktadır.

* Fiber aboneliklerde modem kira bedeli alınmamaktadır.

* Fiber tarifelerimizde adımıza kuruluma gelen ekiplerimiz kurulum esnasında yüksek hızlı fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için emaneten teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda Vataninternet’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz modem tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal dilekçenizde belirtmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda 2250,00 ₺ güncel Modem ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

* Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

* Vataninternet yasal sitelerden indirmeyi destekler. Yasal olmayan sitelerin kullanımından doğacak olan sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

* Yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler. Faturalaraların ve son ödeme tarihinin takibi müşteri sorumluluğundadır. Gönderilen fatura ve bilgilendirme SMS’lerinin herhangi bir sebep ile ulaşmaması durumunda hak iddaa edilemez.Sisteme işlenen faturaları abone kendisine sms yoluyla iletilen kullanıcı adı ve şifre ile online sistemde görebilir belge olarak kullanabilir.

* Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Vataninternet böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Vataninternet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

* Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0424 742 1 742 – 0850 336 07 24 vataninternet Müşteri Hizmetleri’ni mesai saatleri içinde arayabilir veya www.vataninternet.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

* Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir

Tarifede belirtilen hızı net olarak alabilir miyim?
Türkiye’de bulunan altyapı her bölgede aynı kalitede ve seviyede hizmet sunmaya elverişli değildir. Bazı bölgelerde yüksek hızları almak mümkün olduğu gibi diğer bölgelerde altyapı sorunlarından kaynaklı olarak hattınız tam kapasite ile hizmet veremeyebilir. Bu tamamen santralden evinize kadar gelen bakır kablonun ne kadar iyi durumda olduğu ve santrale olan uzaklığınız ile ilgilidir. Diğer taraftan apartmanın ve evin içerisindeki tesisatın iyi durumda olmaması ve kablolarda ek olması gibi sorunlar daha düşük hızlarda internet kullanmanıza sebep olabilir. Hızınız tercih ettiğiniz tarifede tanımlı hattınız tarafından desteklenen en iyi değere sabitlenmektedir. ADSL tarifelerde hız sabitleme değerleri 8, 10, 12, 16 Mbps’e kadar,VDSL tarifelerde hız sabitleme değerleri 24, 32, 35, 50, 75, 100 Mbps’e kadar şeklindedir. Bir örnek vermek gerekir ise hattınızın 55 Mbps desteklendiği durumlarda hattınızın sabitleneceği hız 50 olacaktır aksi halde 75 tanımlanması durumunda hattınızda stabilite sorunları yaşamaya başlayacaksınız yani hattınızda sık sık kopma ve dalgalanma gibi sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.Fiber abonelieklerinde hız sabitleme100,200,500,1000 Mbps kadar şeklindedir.Altyapıdan gelen tüm hız verilmektedir.

Sabit telefona ihtiyacım var mı?
Tüm Vataninternet internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda ise kolaylık olması açısından aynı hat üzerinden internet hizmeti sağlayabiliyoruz.

Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?
Mevcutta kullanmakta olduğunuz modem uyumlu ise ayrıca yeni bir modem almanıza gerek yoktur. Modeminiz yoksa bulunduğunuz bölgede alacağınız hizmete uyumlu ADSL/VDSL modem temin etmeniz gerekmektedir. Ayrıca modemi tarafımızdan da uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda Vataninternet’e iade etmeniz gerekmektedir.

Alabileceğim hızlar kim tarafından belirleniyor?
Santrale uzak telekom hatları daha yavaş hız desteklemektedir. Yani, telekom hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur. Bizler her zaman seçtiğiniz tarifedeki hızları sizlere sağlayacağız. Kullanımınızı ise belirtilen alt yapı kalitesi etkileyecektir.

Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?
Vataninternet Müşteri Hizmetlerini (0850 336 07 24) mesai saatlerinde arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi buradan başlatabilirsiniz.Yada Vataninternetin sizi yönlendirdiği dijital sistemlerden iptal işleminizi yapabilirsiniz.İptal talebiniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Arayınız..
Konum