Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Vataninternet AirFiber teknolojisiyle,süper yüksek hızda,sınırsız interneti,adil kullanım kotası olmadan,taahhütle sizi bağlamadan hizmete sunmaktadır Air Fiber teknolojisi fiber internet'in havadan son kullanıcıya aktarılması olarak tanımlanabilir.Mevcut kablolu sistemler zamanla sel baskınları ve diğer etkenlerden dolayı oksitlenir,yıpranır.Buda size vaad edilen internet hızında düşmelere,kopmalara sebeb olur.AirFiber internet mevcut sistemin alt yapısını kullanmaz.Fiber hızda interneti havadan evinize yada iş yerinize aktarır internetinizi satın aldığınız hızda kopmadan sürekli yüksek kalitede size iletir.

Vatan internet diğer servis sağlayıcılar gibi mevcut oparetörün alt yapısını kullanmaz.Gelişmiş teknolojik cihazlar interneti havadan havaya taşır.Dolayısıyla mevcutda bulunan eskimiş alt yapının olumsuz etkilerine maruz kalmanız önler.Satın aldığınız internet paketinde vaad edilen hızda ve süreklilikde internet kullanmanızı sağlar

Başarılı işler çıkardık.

MİSYONUMUZ

Vatanİnternet, misyon ve vizyonunu gerçekleştirirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Vatanİnternet çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz, tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman beklentilerin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Kalitemizin gücü ve teminatı çalışanlarımızdır. Ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bundan ödün vermeyiz. En üst kademeden en alt kademeye kadar personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm müşterilerimize kadar vizyonumuza ulaşmak için tek bilek tek vücut olarak çalışırız. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. Örnek bir firma olmaya çalışırız.

VİZYONUMUZ

Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla Dünya'da önde gelen firmaların arasında yerimizi almak.

Vermiş olduğumuz ve olacağımız hizmetlerle bir Türk firmasını Dünya'ya tanıtmak.

En iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Her zaman en güncel teknoloji ile sizlere vereceğimiz hizmeti ön planda tutmak.

Sizlerin de desteği ile yapacağımız yeni yatırımlarla en iyi rekabet ortamında, daha güçlü altyapılarla %100 süreklilik garantisini vermek, kesintisiz bir hizmet sunmaktır.

Arayınız..
Konum